TelewizoryTelewizory TCL RANKING

Telewizory TCL RANKING

Sprawdź ranking najlepszych telewizorów TCL w 2024 roku. Zobacz jakie telewizory TCL są najchętniej polecane i wybierane przez kupujących. Porównaliśmy specyfikacje, opinie, ceny, testy i recenzje produktów, dzięki czemu wiesz jaki telewizor TCL warto kupić.

Ranking TOP 10 telewizorów TCL na 2024 aktualizujemy na bieżąco. Dzięki temu bez problemu wybierzesz dobre, a nawet najlepsze telewizory TCL, najczęściej wybierane przez kupujących. W rankingu znajdziesz dodatkowo ceny, wyniki testów oraz opinie o telewizorach TCL. Szukasz porady jaki telewizor TCL najlepiej kupić? Sprawdź powyższy ranking telewizorów TCL.

1 KOMENTARZ

  1. TV TCL spoko, dopóki się nie zepsuje. Mam qled 55C715 od grudnia 2020, zaczął szwankować w lipcu 2021. Najpierw nie chciał ładować Netflix, potem innych apek. Po aktualizacji softu pod dyktando serwisu dodatkowo zaczął drżeć ekran, pojawił się problem z zapisaniem ustawień obrazu. Przyjechał lokalny serwis i zabrał TV.
    Napisałem po jakimś tygodniu zapytanie o przebieg naprawy. Serwis TCL odpisał żebym spokojnie poczekał, bo mają trzy tygodnia na… ekspertyzę! Nie, nie naprawę. Ekspertyzę. Napisałem grzecznie, co o tym myślę i dzień czy dwa później – w piątek po południu – zadzwonili z informacją, że TV zrobiony i przywiozą w poniedziałek. No bo oczywiście po co mi TV na weekend? Nie bardzo panu z serwisu pasowały moje godziny pracy ale wreszcie ustaliliśmy, że będzie w poniedziałek po 16:00. Nie było go ani w poniedziałek, ani we wtorek. Dziś mamy czwartek – 19:00. Nie ma go nadal. Ba, nawet nie zadzwonił. We wtorek dzwoniłem i pisałem do TCL – najpierw usłyszałem, że sprawą zajmie się kierownictwo. Potem dostałem email żebym się nie martwił, bo TV jest… w trakcie transportu! Niestety do dziś nie dowiedziałem się czym wożą ten TV z Olsztyna do… Olsztyna, że nie dojechał przez tydzień czasu?
    Więc jak zastanawiasz się nad zakupem sprzętu TCL to… Bardzo dobrze! Przemyśl, czy chcesz być traktowany w ten sposób. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Aktualizacja rankingu: lipiec 2024

Jakie są opinie o telewizorach TCL?

Sprawdź najnowsze opinie o telewizorach TCL jakie dodali użytkownicy. Znajdziesz tam podpowiedź jaki telewizor TCL warto wybrać, rzetelne opinie i wskazówki.

Jaki telewizor TCL polecacie?

Sprawdzając ranking wiesz, które telewizory TCL są dobre i najlepsze oraz jakie mają opinie na forum. Cena za telewizor TCL różni się w zależności od specyfikacji.

Dobry telewizor TCL, gdzie kupić?

Polecane, dobre telewizory TCL zamieściliśmy w rankingu powyżej. Na bieżąco sprawdzamy jakie produkty są dobre i które polecacie, aktualizując ranking telewizorów TCL. Wybierz telewizor TCL na własną kieszeń.